Verlag : Schenk

zu den Filteroptionen

• Titelblatt

Den 10 Dec. 1710 is by Brihuega in't Out Castilien, tußchen het leger van Kon. Carel III. dat uyt Castilien na Arragon trok, en dat van den Hert. V. Anjou, [...]

Waer inde Gen. Starremberg de vyande niet tegenstaende zy wel 3 mael soo sterk waren, op de vlugt floeg, en een half nur ver torug dreef, en haar Canon veroverde; maer om syn alte klyne magt aldaer niet kunnende maintineren, heeft ky Castilien en Arragon verlaten, en is naa Catalonien te rug getrocken
    Schenk, Peter
    In: Schouwburgh van den oorlog, beginnende van Koning Karel II. tot op Koning Karel III. / gemaakt en uytgegeven door Petrus Schenk
  • Titelblatt

Den 20 Aug[ust] 1710 heest het Leger van Kon. Carel III. by Zaragossa in Arragon, een glorieuse Vict. op den Hert. v. Anjou bevogten

'tene maal geslaagen; over de 3000 man neer gemaekt, en 5000 a 6000 gevangen, 22 st. Can. 72 Vaand. en Stand verovert, met al haar Fenten, Bag. etc. door welke Victorie Kon: Carel 't geheel Koninkryk Arragon, en een gedeelte van Navarre, en byna 't geheel Castilien met de Hoofstad Madrid, en Toledo sig tonder gebragt had
    Schenk, Peter
  • Titelblatt

den 24 Aug[ust] 1710 hebben de Geall[ierde] de Stad Bethune leggende in t' Graafs. Artois, verovert

naar dat zy den 16 Iuly die plaets berent, den den 23 dito de trencheen aan d'Attaque van den Gen. Fagel en den 27 aan die van den Gen. Schuilenburg geopent hadden
    Schenk, Peter
  • Titelblatt

den 24 Iuly 1710 heest de Geall. Vloot onder den Adm. Norris met 1500 a 1600 man een landing opde kust van Languedoc gedaen, veroverde den 25. Cetta, den [...]

Schenk, Peter
  • Titelblatt

den 27 Iuni 1710 hebben de Geall. de Stad Douay met het Fort 'L Scharpe leggende in 't Artois aan den Riv. de Sarpe, verovert

na dat zy die plaats tußchen den 23. u. 24 A berent en den 4 May de trencheen daar voor geopent haven
    Schenk, Peter
  • Titelblatt

den 27 July 1710 is 't Almenara in Catalonien een gevegt tußchen de Cavall. vna de 2 Legers onder Kon. Carel III, en den Hert. van Anjou voor gevallen

waar van den laasten 'tenemael geslagen en naar Lerida op de vlugt gedreeven wierden, met verlies van 5000 man, 800 doot, als gequest en verlopene
    Schenk, Peter
  • Titelblatt

den 30 Sept. 1710, heeft sig de Stad St. Venant, leggende op de Riv. de Leye, aan de Geall. onder den Prins van Naßou Stad-houder van Friesland, met accoort [...]

Schenk, Peter
  • Titelblatt

den 9 Nov. 1710 heeft sig de Stad Aire, leggende in't Artois aan de Riv. de Leye, aan de Hooge Geall. onder den Vorst van Anhalt-Deßau, met Accoort over [...]

Schenk, Peter
  • Titelblatt

[Eifel, Hunsrück, Mosel]

L'Isle, Guillaume de
    In: Le Flambeau de la Guerre Allumee Au Rhin : Representee en 36 Nouvelles Cartes Geographiques, Dans lesqelles on voit le Rhin depuis Bon jusqu'au Basle & les autres Places aux environs / [... cartes origineaux de G. de L'Isle & des plusieurs autres connoisseurs dans la campagne precedente corr. & augm.]
  • Titelblatt

[Elsaß-Lothringen]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Grafschaft Saarbrücken]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Grafschaft Solms, Landgrafschaft Hessen]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Karte Eifel, Hunsrück]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Karte Lahn, Westerwald]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Karte Nahe Einzugsgebiet]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Karte Westerwald]

L'Isle, Guillaume de
  • Titelblatt

[Landgrafschaft Hessen-Darmstadt Karte]

L'Isle, Guillaume de